BEL PDRB3048-BEL-0
Kód: PDRB3048-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; IT; 36W; Uvýst: 48V; 750mAZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 90% |
| Výstupní proud: | 0,75A |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Max. výstupní proud: | 0,75A |
| Napájecí napětí: | 120...370V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 92,7x35x58mm |
| Výkon: | 36W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Použití: | IT |
| Výkon: | 36W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výstupní proud: | 0,75A |
| Napájecí napětí: | 120...370V DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Vnější rozměry: | 92,7x35x58mm |
| Počet výstupů: | 1 |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Účinnost: | 90% |
| Max. výstupní proud: | 0,75A |
| Shoda s normou: | cURus |



.jpg?68d3d670)