BEL MVLT401200-BEL-0
Kód: MVLT401200-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; OUT: 1; 82%; 8A; 5VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 82% |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Max. výstupní proud: | 8A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Počet výstupů: | 1 |
| Účinnost: | 82% |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Max. výstupní proud: | 8A |



.jpg?68d3d670)