BEL LXN16016R-BEL
Kód: LXN16016R-BELDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 24,7V; 20A; 90÷350VDC; 87%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 87% |
| Výstupní proud: | 20A |
| Doplňkové funkce: | LED indikátory |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Max. výstupní proud: | 20A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 90...350V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...60°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výstupní napětí: | 24,7V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Výstupní napětí: | 24,7V |
| Výstupní proud: | 20A |
| Napájecí napětí: | 90...350V DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Počet výstupů: | 1 |
| Účinnost: | 87% |
| Doplňkové funkce: | LED indikátory |
| Max. výstupní proud: | 20A |
| Pracovní teplota: | -40...60°C |
| Montáž: | na přípojnici DIN |



.jpg?68d3d670)