BEL LM13019R-BEL-0
Kód: LM13019R-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 50W; Uvýst: 12V; 4A; OUT: 1; 79%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 79% |
| Výstupní proud: | 4A |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Max. výstupní proud: | 4A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 88...372V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | telekomunikace, průmysl |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 50W |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 50W |
| Účinnost: | 79% |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 4A |
| Max. výstupní proud: | 4A |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Napájecí napětí: | 88...372V DC |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Použití: | telekomunikace |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Doplňkové funkce: | remote sense |



.jpg?68d3d670)