BEL HB241.2AG-BEL
Kód: HB241.2AG-BELDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; OUT: 1; 1,2A; 60%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 60% |
| Výstupní proud: | 1,2A |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Izolační napětí: | 4,242kV |
| Max. výstupní proud: | 1,2A |
| Montáž: | na panel |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Shoda s normou: | CE, UL, CSA |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 124x102x53,3mm |
| Vstupní napětí: | 100...264V AC |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní proud: | 1,2A |
| Montáž: | na panel |
| Účinnost: | 60% |
| Vnější rozměry: | 124x102x53,3mm |
| Izolační napětí: | 4,242kV |
| Max. výstupní proud: | 1,2A |
| Použití: | IT |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Vstupní napětí: | 100...264V AC |
| Shoda s normou: | UL |



.jpg?68d3d670)