BEL HAA512AG-BEL
Kód: HAA512AG-BELDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 16W; OUT: 2; 2A; 55%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 55% |
| Výstupní proud: | 2A |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Montáž: | na panel |
| Počet výstupů: | 2 |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | 0...50°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 165x102x53,3mm |
| Vstupní napětí: | 100...264V AC |
| Výkon: | 16W |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Výstupní napětí 2: | 12V DC |
| Výstupní proud 2: | 0,5A |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Počet výstupů: | 2 |
| Použití: | IT |
| Montáž: | na panel |
| Pracovní teplota: | 0...50°C |
| Výstupní napětí 2: | 12V DC |
| Vnější rozměry: | 165x102x53,3mm |
| Výstupní proud: | 2A |
| Výstupní proud 2: | 0,5A |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Výkon: | 16W |
| Účinnost: | 55% |
| Vstupní napětí: | 100...264V AC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Doplňkové funkce: | remote sense |



.jpg?68d3d670)