BEL FLS4001348TF-BEL-0
Kód: FLS4001348TF-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 398W; Uvýst: 48V; 8,3A; OUT: 1; 90%; ITZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 90% |
| Výstupní proud: | 8,3A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 398W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 398W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výstupní proud: | 8,3A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Účinnost: | 90% |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Použití: | IT |



.jpg?68d3d670)