ams OSRAM OTIDX25220240700-0
Kód: OTIDX25220240700-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 27W; 54V; 700mA; 176÷276VDC; IP20Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní proud: | 0,7A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Montáž: | přišroubováním, vtlačovaný, zašroubované |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Pracovní teplota: | -20...50°C |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 103x67x29,5mm |
| Vstupní napětí: | 220...240V |
| Výkon: | 27W |
| Výstupní napětí: | 54V |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Montáž: | zašroubované |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Pracovní teplota: | -20...50°C |
| Vnější rozměry: | 103x67x29,5mm |
| Výstupní proud: | 0,7A |
| Výstupní napětí: | 54V |
| Výkon: | 27W |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Vstupní napětí: | 220...240V |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)