ams OSRAM OTIDALI802202402-1
Kód: OTIDALI802202402-1Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 80W; 54V; 2,1A; 176÷276VDC; IP20; OTZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní proud: | 2,1A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Montáž: | přišroubováním |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Pracovní teplota: | -25...45°C |
| Řada výrobce: | OT |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 360x30x21mm |
| Výkon: | 80W |
| Výstupní napětí: | 54V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 80W |
| Výstupní napětí: | 54V |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Řada výrobce: | OT |
| Pracovní teplota: | -25...45°C |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Montáž: | přišroubováním |
| Vnější rozměry: | 360x30x21mm |
| Výstupní proud: | 2,1A |



.jpg?68d3d670)