ams OSRAM OTIDALI502202401-2
Kód: OTIDALI502202401-2Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 55W; 54V; 1,4A; 176÷276VDC; IP20; -20÷50°CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní proud: | 1,4A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Montáž: | přišroubováním, vtlačovaný, zašroubované |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Počet výstupů: | 2 |
| Pracovní teplota: | -20...50°C |
| Režimy práce: | proudový zdroj |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 135x75x25mm |
| Vstupní napětí: | 220...240V |
| Výkon: | 55W |
| Výstupní napětí: | 54V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 55W |
| Výstupní napětí: | 54V |
| Výstupní proud: | 1,4A |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 135x75x25mm |
| Pracovní teplota: | -20...50°C |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Počet výstupů: | 2 |
| Montáž: | zašroubované |
| Režimy práce: | proudový zdroj |
| Vstupní napětí: | 220...240V |



.jpg?68d3d670)