ams OSRAM OTIDALI352202401-0
Kód: OTIDALI352202401-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 38W; 54V; 1,1A; 176÷276VDC; IP20; -25÷60°CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní proud: | 1,1A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Montáž: | přišroubováním, vtlačovaný |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Pracovní teplota: | -25...60°C |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 135x75x25mm |
| Vstupní napětí: | 220...240V |
| Výkon: | 38W |
| Výstupní napětí: | 54V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 38W |
| Výstupní napětí: | 54V |
| Výstupní proud: | 1,1A |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 135x75x25mm |
| Pracovní teplota: | -25...60°C |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Montáž: | vtlačovaný |
| Vstupní napětí: | 220...240V |



.jpg?68d3d670)