ams OSRAM OTFIT75220240550-1
Kód: OTFIT75220240550-1Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 75W; 550mA; 176÷276VDC; IP20; 280x30x21mmZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní proud: | 0,55A |
| Montáž: | přišroubováním, vtlačovaný |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Řada výrobce: | OT FIT |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 280x30x21mm |
| Vstupní napětí: | 220...240V |
| Výkon: | 75W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 75W |
| Výstupní proud: | 0,55A |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 280x30x21mm |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Montáž: | vtlačovaný |
| Vstupní napětí: | 220...240V |
| Řada výrobce: | OT FIT |



.jpg?68d3d670)