ams OSRAM OTFIT35220240700-0
Kód: OTFIT35220240700-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 35,7W; 51V; 700mA; 176÷276VDC; IP20; OTZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 85% |
| Výstupní proud: | 0,7A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Max. výstupní proud: | 0,7A |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Řada výrobce: | OT |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 280x30x21mm |
| Vstupní napětí: | 198...264V AC |
| Výkon: | 35,7W |
| Výstupní napětí: | 51V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 35,7W |
| Výstupní napětí: | 51V |
| Výstupní proud: | 0,7A |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 280x30x21mm |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Počet výstupů: | 1 |
| Účinnost: | 85% |
| Řada výrobce: | OT |
| Max. výstupní proud: | 0,7A |
| Vstupní napětí: | 198...264V AC |



.jpg?68d3d670)