YINGJIAO YSV25-1202000
Kód: YSV25-1202000
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; síťový,zásuvkový; 12VDC; 2A; 24W; 86,5%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.23 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 86,5%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Austrálie, Velká Británie, USA, Japonsko, Evropa
Max. výstupní proud: 2A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: napájecí zdroj
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -20...50°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 93x46x36mm
Výkon: 24W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výstupní napětí: 12V DC
Max. výstupní proud: 2A
Výkon: 24W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 93x46x36mm
Napájecí napětí: 90...264V AC
Provedení konektoru: přímý
Obsah soupravy: napájecí zdroj
Pracovní teplota: -20...50°C
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Konektory pro stát: Velká Británie
Účinnost: 86,5%