YINGJIAO YSL20M-20-24
Kód: YSL20M-20-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 20W; 24VDC; 830mA; 220÷240VAC; IP44
Detailní informace
Detailní popis produktu