YINGJIAO YSL100F-100-24
Kód: YSL100F-100-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 100W; 24VDC; 4,16A; 220÷240VAC; IP20
Detailní informace
Detailní popis produktu