XTAR XTAR-SC1-PLUS
Kód: XTAR-SC1-PLUSDetailní popis produktu
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; Li-Ion,Ni-MH; Výv: USB CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Doplňkové funkce: | powerbank |
| Druh akumulátoru: | Ni-MH, Li-Ion |
| Druh vývodu: | USB C |
| Obsah soupravy: | napájecí kabel, nabíječka |
| Rozměr článku: | 26650, 21700, D, 18650, 18700, 22650, 25500 |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Maximální nabíjecí výkon: | 15W |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Druh akumulátoru: | Ni-MH |
| Rozměr článku: | D |
| Obsah soupravy: | napájecí kabel |
| Druh vývodu: | USB C |
| Doplňkové funkce: | powerbank |
| Maximální nabíjecí výkon: | 15W |




