XTAR XTAR-PD20W
Kód: XTAR-PD20WDetailní popis produktu
Nabíječka: USB; Výv: USB C; 39x27x80mm; 5/9/12V; 20WZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh vývodu: | USB C |
| Typ nabíječky: | USB |
| Vnější rozměry: | 39x27x80mm |
| Výstupní napětí: | 5/9/12V |
| Maximální nabíjecí výkon: | 20W |
| Typ nabíječky: | USB |
| Druh vývodu: | USB C |
| Vnější rozměry: | 39x27x80mm |
| Výstupní napětí: | 5/9/12V |
| Maximální nabíjecí výkon: | 20W |




