XTAR XTAR-PB2SL
Kód: XTAR-PB2SLDetailní popis produktu
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; Li-Ion; 2AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Doplňkové funkce: | powerbank, zobrazovač LED |
| Druh akumulátoru: | Li-Ion |
| Druh vývodu: | USB C, USB A |
| Max. nabíjecí proud: | 2A |
| Obsah soupravy: | napájecí kabel, nabíječka |
| Rozměr článku: | 21700, 18650 |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Počet akumulátorových baterií: | 1-2 x Li-Ion |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Druh akumulátoru: | Li-Ion |
| Rozměr článku: | 21700 |
| Max. nabíjecí proud: | 2A |
| Počet akumulátorových baterií: | 1-2 x Li-Ion |
| Obsah soupravy: | napájecí kabel |
| Druh vývodu: | USB C |
| Doplňkové funkce: | zobrazovač LED |




