XTAR XTAR-L4-NEW
Kód: XTAR-L4-NEWDetailní popis produktu
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; Li-Ion,Ni-MH; 1,2V,1,5VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh akumulátoru: | Ni-MH, Li-Ion |
| Obsah soupravy: | napájecí kabel, nabíječka |
| Rozměr článku: | AAA, AA |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Výstupní napětí: | 1,2V, 1,5V |
| Počet akumulátorových baterií: | 1-4 x Li-Ion |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Druh akumulátoru: | Ni-MH |
| Rozměr článku: | AAA |
| Výstupní napětí: | 1,5V |
| Počet akumulátorových baterií: | 1-4 x Li-Ion |
| Obsah soupravy: | napájecí kabel |




