XP POWER VES120PS24
Kód: VES120PS24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 24VDC; 5A; Výv: KYCON KPP-4P; 120W; 0÷60°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.58 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Max. výstupní proud: 5A
Pracovní teplota: 0...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x71x37,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 24V DC
Max. výstupní proud: 5A
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Výkon: 0,12kW
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 168x71x37,5mm
Pracovní teplota: 0...60°C
Účinnost: 89%