XP POWER VEL24US240-EU-JA
Kód: VEL24US240-EU-JA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; síťový,zásuvkový; 24VDC; 1A; 24W; 85%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.15 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 85%
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 1A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 90x34x57,57mm
Výkon: 24W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výstupní napětí: 24V DC
Max. výstupní proud: 1A
Výkon: 24W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 90x34x57,57mm
Napájecí napětí: 90...264V AC
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Pracovní teplota: 0...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Režimy práce: napěťový zdroj
Konektory pro stát: Evropa
Účinnost: 85%