XP POWER PBM200PQ05-C
Kód: PBM200PQ05-C
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 200W; 90÷264VAC; OUT: 4
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 1.15 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 80%
Výstupní proud: 30A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 90...264V AC
Počet výstupů: 4
Pracovní teplota: 0...70°C
Řada výrobce: PBM
Spínací kmitočet: 100kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 177,8x101,6x38,1mm
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 5,1V DC
Výstupní napětí 2: 12V DC
Výstupní napětí 3: -12V DC
Výstupní napětí 4: 24V DC
Výstupní proud 2: 8A
Výstupní proud 3: 4A
Výstupní proud 4: 4A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,2kW
Napájecí napětí: 90...264V AC
Počet výstupů: 4
Výstupní napětí: 5,1V DC
Výstupní proud: 30A
Výstupní napětí 2: 12V DC
Výstupní proud 2: 8A
Pracovní teplota: 0...70°C
Účinnost: 80%
Řada výrobce: PBM
Izolační napětí: 4kV
Spínací kmitočet: 100kHz
Výstupní napětí 3: -12V DC
Výstupní proud 3: 4A
Výstupní proud 4: 4A
Výstupní napětí 4: 24V DC