XP POWER MHP650PS15-EF
Kód: MHP650PS15-EF
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 607W; 15VDC; 40A; OUT: 1; MHP
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.25 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 85%
Výstupní proud: 40A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC, doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: MHP
Spínací kmitočet: 70kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 233,2x101,6x63,5mm
Výkon: 607W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 607W
Pracovní teplota: -20...70°C
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: MHP
Výstupní proud: 40A
Výstupní napětí: 15V DC
Napájecí napětí: 85...264V AC
Účinnost: 85%
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Izolační napětí: 4kV
Spínací kmitočet: 70kHz