XP POWER MFA350PS24
Artikelnummer: MFA350PS24
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.62 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 86%
Ausgangsstrom: 14,5A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC, doplňkový výstup DC 12V/1 A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: zástrčka se západkovým mechanismem
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Řada výrobce: MFA
Spínací kmitočet: 62kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 172,7x81,3x38,1mm
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 350W
Výstupní proud: 14,5A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: MFA
Pracovní teplota: -10...70°C
Účinnost: 86%
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Izolační napětí: 3kV
Spínací kmitočet: 62kHz
Napájecí napětí: 85...264V AC
Výstupní napětí: 24V DC