XP POWER MFA350PS24-SEF
Kód: MFA350PS24-SEF
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 350W; 24VDC; 14,5A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.62 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 86%
Výstupní proud: 14,5A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC, doplňkový výstup DC 12V/1 A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Řada výrobce: MFA
Spínací kmitočet: 62kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 210,31x84,48x44,45mm
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 14,5A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Účinnost: 86%
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Napájecí napětí: 85...264V AC
Izolační napětí: 3kV
Spínací kmitočet: 62kHz