XP POWER HPU1K5PS24
Code: HPU1K5PS24
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 2.7 kg
Availability: On request
Efficiency: 90%
Output current: 63A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 2
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: HPU1K5
Spínací kmitočet: 65kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 323,9x101,6x43,2mm
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní napětí 2: 5V DC
Výstupní proud 2: 1A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 1,5kW
Výstupní proud: 63A
Počet výstupů: 2
Řada výrobce: HPU1K5
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 90%
Napájecí napětí: 85...264V AC
Výstupní proud 2: 1A
Spínací kmitočet: 65kHz
Izolační napětí: 4kV
Výstupní napětí 2: 5V DC
Výstupní napětí: 24V DC