XP POWER HPT5K0TS048-L
Kód: HPT5K0TS048-L
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 5kW; 48VDC; 104A; OUT: 1; HPT
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 5.7 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 93%
Výstupní proud: 104A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 6kV
Napájecí napětí: 180...264V AC, 342...528V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: HPT
Spínací kmitočet: 60Hz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 336,5x254x63,5mm
Výkon: 5kW
Výstupní napětí: 48V DC
Řada výrobce: HPT
Typ napájecí zdroje: spínaný
Pracovní teplota: -20...70°C
Výstupní proud: 104A
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 48V DC
Výkon: 5kW
Spínací kmitočet: 60Hz
Účinnost: 93%
Napájecí napětí: 342...528V AC
Izolační napětí: 6kV