XP POWER CMP250PS24
Kód: CMP250PS24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 250W; 24VDC; 10,4A; OUT: 3
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.94 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Výstupní proud: 10,4A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC, doplňkový výstup DC 12 V/600 mA
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 3
Pracovní teplota: -40...70°C
Řada výrobce: CMP250
Spínací kmitočet: 59kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 190,5x101,6x39,9mm
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní napětí 2: 5V DC
Výstupní napětí 3: 12V DC
Výstupní proud 2: 1,5A
Výstupní proud 3: 0,6A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 10,4A
Řada výrobce: CMP250
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 89%
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Spínací kmitočet: 59kHz
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Výstupní proud 3: 0,6A
Počet výstupů: 3
Výstupní proud 2: 1,5A
Výstupní napětí 2: 5V DC
Výstupní napětí 3: 12V DC