XP POWER ACM12US12
Kód: ACM12US12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; síťový,zásuvkový; 12VDC; 1A; 12W; 85,2%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.12 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 85,2%
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 1A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -5...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Související produkty: ACM-PLUG-US, ACM-PLUG-AU, ACM-PLUG-CN, ACM-PLUG-EU, ACM-PLUG-UK
Typ napájecí zdroje: spínaný
Verze vidlice: není
Vnější rozměry: 76x30,3x48,2mm
Výkon: 12W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výstupní napětí: 12V DC
Max. výstupní proud: 1A
Výkon: 12W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 76x30,3x48,2mm
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Účinnost: 85,2%
Provedení konektoru: přímý
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -5...60°C