WEIDMÜLLER PROECO-72W24V3A
Artikelnummer: PROECO-72W24V3A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.56 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 88%
Ausgangsstrom: 3A
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: PRO ECO
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 34x125x100mm
Výkon: 72W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 72W
Výstupní proud: 3A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 34x125x100mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Účinnost: 88%
Ochrana: protizkratové SCP
Výstupní napětí: 24V DC