WEIDMÜLLER PROECO-480W48V10A
Kód: PROECO-480W48V10A
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.57 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 93%
Výstupný prúd: 10A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 85...264V AC, 80...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -25...70°C
Rada výrobcu: PRO ECO
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 100x125x120mm
Výkon: 480W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 480W
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 100x125x120mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 93%
Řada výrobce: PRO ECO
Výstupní napětí: 48V DC