WEIDMÜLLER PROECO-240W48V5A
Kód: PROECO-240W48V5A
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 240W; 48VDC; 5A; 85÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 1.01 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 92%
Výstupní proud: 5A
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: PRO ECO
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 60x125x100mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V DC
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 5A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 60x125x100mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Účinnost: 92%