WEIDMÜLLER PROECO-120W24V5A
Artikelnummer: PROECO-120W24V5A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.69 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 88%
Ausgangsstrom: 5A
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: PRO ECO
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125x100mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní proud: 5A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 40x125x100mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Řada výrobce: PRO ECO
Výstupní napětí: 24V DC