WEIDMÜLLER PROECO-120W12V10A
Kód: PROECO-120W12V10A
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 120W; 12VDC; 10A; 85÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.68 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 87%
Výstupní proud: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC, 80...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: PRO ECO
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125x100mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 40x125x100mm
Počet výstupů: 1
Účinnost: 87%
Řada výrobce: PRO ECO
Napájecí napětí: 85...264V AC
Pracovní teplota: -25...70°C