WEIDMÜLLER PROCP-20W24V0.8A
Kód: PROCP-20W24V0.8A
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 20W; 12VDC; 0÷1,6A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 87%
Výstupní proud: 0...1,6A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: Push-in
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 100...277V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -35...50°C
Řada výrobce: PRO CP
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 20W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 20W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 0...1,6A
Napájecí napětí: 100...277V AC
Elektrické připojení: Push-in
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -35...50°C
Účinnost: 87%