WEIDMÜLLER PROBAS-240W24V10A
Kód: PROBAS-240W24V10A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 240W; 24VDC; 10A; 85÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.76 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC, 110...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: PRO BAS
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 100x130x52mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 110...370V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 100x130x52mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%