VOLT POLSKA ZA-1500-12V
Kód: ZA-1500-12V
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Měnič: DC/AC; 1,5kW; Uvýst: 230VAC; 10,5÷15VDC; 236x176x135mm; 12V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Car Converters
Záruka: 24
Hmotnost: 11.89 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní výkon: 1,5kW
Doplňkové funkce: UPS
Druh měniče: DC/AC
Druh vstupního kontaktu: šroubové svorky
Napájecí napětí: 10,5...15V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použití: tepelná čerpadla, fotovoltaika
Špičkový výkon: 3kW
Vnější rozměry: 236x176x135mm
Výstupní napětí: 230V AC
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 230V AC
Napájecí napětí: 10,5...15V DC
Ochrana: proti přepětí OVP
Vnější rozměry: 236x176x135mm
Špičkový výkon: 3kW
Napětí akumulátoru: 12V