VOLT POLSKA VP-EM140-18
Kód: VP-EM140-18Detailní popis produktu
Fotovoltaický článek; monokrystalický křemík; 700x1090x3mmZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Materiál: | monokrystalický křemík |
| Maximální výkon: | 140W |
| Napětí při max. výkonu: | 18,72V |
| Použití: | fotovoltaika |
| Proud při max. výkonu: | 7,48A |
| Typ fotovoltaického článku: | fotovoltaický článek |
| Verze: | pružné |
| Vnější rozměry: | 700x1090x3mm |
| Typ fotovoltaického článku: | fotovoltaický článek |
| Použití: | fotovoltaika |
| Materiál: | monokrystalický křemík |
| Vnější rozměry: | 700x1090x3mm |
| Maximální výkon: | 140W |
| Proud při max. výkonu: | 7,48A |
| Napětí při max. výkonu: | 18,72V |
| Verze: | pružné |
| Položka byla vyprodána… | |




