VOLT POLSKA SOL-MPPT-60A-BT-L
Kód: SOL-MPPT-60A-BT-LDetailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 60A; 12/36/48V; MPPT; Signalizace: LCD displejZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh akumulátoru: | AGM, GEL (gelový) |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Max. nabíjecí proud: | 60A |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 36 / 48V |
| Použití: | fotovoltaika, akumulátor 12V, akumulátor 24V, akumulátor 48V, akumulátor 36V |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení, údržbové nabíjení, udržování |
| Signalizace: | LCD displej |
| Verze: | MPPT |
| Použití: | fotovoltaika |
| Max. nabíjecí proud: | 60A |
| Pracovní režim nabíječky: | udržování |
| Druh akumulátoru: | GEL (gelový) |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Signalizace: | LCD displej |
| Verze: | MPPT |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 36 / 48V |
| Položka byla vyprodána… | |




