VOLT POLSKA SINUS500/24V
Kód: SINUS500/24VDetailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 500W; Uvýst: 225÷235VAC; 10,5÷15VDC; 92%; 24VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 92% |
| Výstupní výkon: | 500W |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napájecí napětí: | 10,5...15V DC |
| Napětí akumulátoru: | 24V |
| Výstupní napětí: | 225...235V AC |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Výstupní výkon: | 500W |
| Výstupní napětí: | 225...235V AC |
| Napájecí napětí: | 10,5...15V DC |
| Napětí akumulátoru: | 24V |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Účinnost: | 92% |
| Položka byla vyprodána… | |




