VOLT POLSKA SIN-PULP-12000-48
Kód: SIN-PULP-12000-48Detailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 220÷230VAC; Vlastnosti: čistá sinusoida; 48V; MPPTZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Doplňkové funkce: | WiFi |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napětí akumulátoru: | 48V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Proud maximální: | 27A |
| Řada výrobce: | SINUS PRO ULTRA |
| Signalizace: | LCD displej |
| Špičkový výkon: | 12kW |
| Verze: | MPPT |
| Výkon: | 6,2kW |
| Výstupní napětí: | 220...230V AC |
| Technologie: | Off-Grid |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Max. vstupní napětí: | 500V DC |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Použití: | fotovoltaika |
| Výstupní napětí: | 220...230V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Napětí akumulátoru: | 48V |
| Doplňkové funkce: | WiFi |
| Výkon: | 6,2kW |
| Špičkový výkon: | 12kW |
| Řada výrobce: | SINUS PRO ULTRA |
| Verze: | MPPT |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Proud maximální: | 27A |
| Signalizace: | LCD displej |
| Technologie: | Off-Grid |
| Max. vstupní napětí: | 500V DC |
| Položka byla vyprodána… | |




