VOLT POLSKA SIN-PUL-7000-24
Kód: SIN-PUL-7000-24Detailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 220÷230VAC; Vlastnosti: čistá sinusoida; 24V; MPPTZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Doplňkové funkce: | WiFi |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napětí akumulátoru: | 24V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Proud maximální: | 15,2A |
| Řada výrobce: | SINUS PRO ULTRA |
| Signalizace: | LCD displej |
| Špičkový výkon: | 7kW |
| Verze: | MPPT |
| Výkon: | 3,5kW |
| Výstupní napětí: | 220...230V AC |
| Technologie: | Off-Grid |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Max. vstupní napětí: | 500V DC |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Použití: | fotovoltaika |
| Výstupní napětí: | 220...230V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Napětí akumulátoru: | 24V |
| Doplňkové funkce: | WiFi |
| Výkon: | 3,5kW |
| Špičkový výkon: | 7kW |
| Řada výrobce: | SINUS PRO ULTRA |
| Verze: | MPPT |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Proud maximální: | 15,2A |
| Signalizace: | LCD displej |
| Technologie: | Off-Grid |
| Max. vstupní napětí: | 500V DC |
| Položka byla vyprodána… | |




