VOLT POLSKA POWER-SIN-2000-12
Kód: POWER-SIN-2000-12Detailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 2kW; Uvýst: 230VAC; 10,5÷15VDC; 88%; 12VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 88% |
| Výstupní výkon: | 2kW |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napájecí napětí: | 10,5...15V DC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přebíjením, před přetížením OCP |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Výstupní výkon: | 2kW |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Napájecí napětí: | 10,5...15V DC |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Účinnost: | 88% |
| Položka byla vyprodána… | |




