VOLT POLSKA POWER-SIN-10000-48
Kód: POWER-SIN-10000-48Detailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 10kW; Uvýst: 230VAC; 42÷60VDC; 88%; 48VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 68 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 88% |
| Výstupní výkon: | 10kW |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napájecí napětí: | 42...60V DC |
| Napětí akumulátoru: | 48V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přebíjením, před přetížením OCP |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Výstupní výkon: | 10kW |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Napájecí napětí: | 42...60V DC |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Napětí akumulátoru: | 48V |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Účinnost: | 88% |
| Položka byla vyprodána… | |




