VOLT POLSKA PA-U-12V-40A
Kód: PA-U-12V-40ADetailní popis produktu
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; 40A; 13,2÷14,6VDCZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4, AGM, GEL (gelový) |
| Max. nabíjecí proud: | 40A |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení, údržbové nabíjení |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Vlastností nabíječky: | capability to function as a power supply |
| Výstupní napětí: | 13,2...14,6V DC |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4 |
| Vlastností nabíječky: | capability to function as a power supply |
| Max. nabíjecí proud: | 40A |
| Výstupní napětí: | 13,2...14,6V DC |
| Pracovní režim nabíječky: | údržbové nabíjení |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Položka byla vyprodána… | |




