VOLT POLSKA PA-12/24V-15A-A100
Kód: PA-12/24V-15A-A100Detailní popis produktu
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; 20A; 12/24VDC; 98%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 98% |
| Doplňkové funkce: | mód opravy akumulátoru |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, Li-FePO4, automobilová, AGM, GEL (gelový) |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Max. nabíjecí proud: | 20A |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Použití: | akumulátor 12V, akumulátor 24V |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Vlastností nabíječky: | automatická regulace výstupního napětí, recharging deeply discharged batteries |
| Výstupní napětí: | 12/24V DC |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4 |
| Vlastností nabíječky: | recharging deeply discharged batteries |
| Max. nabíjecí proud: | 20A |
| Výstupní napětí: | 12/24V DC |
| Použití: | akumulátor 24V |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Doplňkové funkce: | mód opravy akumulátoru |
| Účinnost: | 98% |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Položka byla vyprodána… | |




