VOLT POLSKA MPPT-3000-BP
Kód: MPPT-3000-BPDetailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 120÷245VAC; Vlastnosti: aktivní chlazení; 3kW; 95%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 95% |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Počet zásuvek: | 2 |
| Použití: | fotovoltaika, vodní vytápění |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Proud maximální: | 14A |
| Signalizace: | LCD displej |
| Výkon: | 3kW |
| Výstupní napětí: | 120...245V AC |
| Vlastnosti měničů: | aktivní chlazení |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Použití: | vodní vytápění |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP |
| Vlastnosti měničů: | aktivní chlazení |
| Účinnost: | 95% |
| Proud maximální: | 14A |
| Počet zásuvek: | 2 |
| Výstupní napětí: | 120...245V AC |
| Výkon: | 3kW |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Signalizace: | LCD displej |
| Položka byla vyprodána… | |




