VOLT POLSKA IPS2000/24V-N
Kód: IPS2000/24V-NDetailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 1000W; Uvýst: 225÷235VAC; 21÷31VDC; -10÷40°C; 24VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.78 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní výkon: | 1kW |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Druh vývodu: | zásuvky AC 230V x2 |
| Napájecí napětí: | 21...31V DC |
| Napětí akumulátoru: | 24V |
| Počet výstupních zásuvek: | 2 |
| Použití: | pro auta |
| Pracovní teplota: | -10...40°C |
| Výstupní napětí: | 225...235V AC |
| Vlastnosti měničů: | modifikovaná sinusoida |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Výstupní výkon: | 1kW |
| Výstupní napětí: | 225...235V AC |
| Napájecí napětí: | 21...31V DC |
| Druh vývodu: | zásuvky AC 230V x2 |
| Pracovní teplota: | -10...40°C |
| Napětí akumulátoru: | 24V |
| Použití: | pro auta |
| Počet výstupních zásuvek: | 2 |
| Vlastnosti měničů: | modifikovaná sinusoida |




