VOLT POLSKA IPS2000/12V-N
Kód: IPS2000/12V-NDetailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 1000W; Uvýst: 225÷235VAC; 10,5÷15,5VDC; -10÷40°C; 12VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.53 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní výkon: | 1kW |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Druh vývodu: | zásuvky AC 230V x2 |
| Napájecí napětí: | 10,5...15,5V DC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Počet výstupních zásuvek: | 2 |
| Použití: | pro auta |
| Pracovní teplota: | -10...40°C |
| Výstupní napětí: | 225...235V AC |
| Vlastnosti měničů: | modifikovaná sinusoida |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Výstupní výkon: | 1kW |
| Výstupní napětí: | 225...235V AC |
| Druh vývodu: | zásuvky AC 230V x2 |
| Pracovní teplota: | -10...40°C |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Použití: | pro auta |
| Vlastnosti měničů: | modifikovaná sinusoida |
| Počet výstupních zásuvek: | 2 |
| Napájecí napětí: | 10,5...15,5V DC |
| Položka byla vyprodána… | |




